Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza nauczycieli szkół rolniczych, pracowników LGD, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli samorządów, rolników oraz inne zainteresowane osoby zajmujących się problematyką żywienia człowieka do udziału w szkoleniu e-learningowym pod nazwą „Zalecenia żywieniowe dla zdrowych osób z różnych grup wiekowych”. Będzie to już kolejne szkolenie z cyklu szkoleń o prawidłowym żywieniu i zdrowym stylu życia, a że cieszą się dużym zainteresowaniem organizujemy ponownie dla szerszego grona odbiorców. Szkolenie będzie dostępne od 16 do 30 kwietnia 2018 r. po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa i otrzymaniu loginu. Rekrutacja do 16 kwietnia 2018 roku.

 

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat zaleceń dotyczących prawidłowego żywienia ludzi zdrowych w zależności od wieku, płci, rodzaju wykonywanej pracy, aktywności fizycznej i stanu fizjologicznego.

Żeby móc dobrze zrozumieć sposób żywienia i odżywiania ludzi zdrowych (w razie konieczności też i chorych), należy przede wszystkim posiadać wiedzę na temat składników odżywczych, ich znaczenia dla organizmu człowieka, składu i wartości odżywczej produktów spożywczych, co również jest podstawą tego szkolenia.

Rekrutacja na szkolenie będzie miała charakter ciągły do 16 kwietnia 2018 roku.

Materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR Brwinów wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 16 kwietnia do 30 kwietnia 2018 roku. Od tego momentu, w ramach forum, będzie również możliwość kontaktu ze specjalistą CDR w Brwinowie w godzinach 12:00-13:00.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu formularza zgłoszenia uczestnictwa i dokonaniu wpłaty.

Uczestnik sam planuje czas na samokształcenie, ale wymagane jest, aby w terminie do 30 kwietnia 2018 r. zapoznał się z całym materiałem i zaliczył test końcowy.

Wszyscy uczestnicy pokrywają koszty administracyjne w wysokości 30 zł.

Dane do przelewu: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów, Nr rachunku: 61 1130 1017 0020 1234 5520 0004

Osoba do kontaktu w sprawach:
- rekrutacji i organizacji: Anna Korczykowska tel. 22-125 62 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- merytorycznych: Małgorzata Pucek, tel. 22-125 62 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania: